VELES ANALYTICS

Vzdělávací systém

IMG_2115.JPG

Pro nové spolupracovníky i ty, kteří jsou součástí našeho týmu už dlouhá léta, máme propracovaný vzdělávací systém. Do našich řad přijímáme nové kolegy na základě jejich osobnostních charakteristik. Ty jsou mnohem důležitější než znalosti, které lze snadno doplnit. Není totiž ostudou něco nevědět. Náš vzdělávací systém má mnoho důležitých prvků, které jsou vzájemně propojeny.

IMG_2262uprava.JPG

INDIVIDUÁLNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

Každý nový kolega má k ruce svého mentora, jeho úkolem je dohlédnout na to, aby nováček veškeré své pracovní úkoly zvládal a zajistit mu odpovídající odborné znalosti. Individuální vzdělávání je šité spolupracovníkům na míru přesně tak, aby se každý člen týmu mohl seberealizovat, a využít tak svých předností, a zároveň aby mohl na sobě pracovat v oblastech, kde má potenciál se zlepšovat.

 
 

PRAVIDELNÁ ŠKOLENÍ

Na každotýdenní bázi pořádáme školení a workshopy zaměřené na odborné znalosti, soft skills, práci s lidmi a osobní rozvoj. Tyto vzdělávací akce jsou uzpůsobeny pokročilosti posluchačů a citlivě reagují na potřeby vzdělávání v oblastech, které jsou pro danou skupinu posluchačů aktuální.

IMG_2275uprava.JPG
 
 
IMG_2245.JPG

Certifikace od ČNB

V rámci vzdělávání posluchačům předáváme znalosti nutné pro získání certifikací od České národní banky. Pomůžeme Vám se vše naučit, poskytneme studijní materiály a uhradíme náklady všem, kteří s námi rozhodnou spolupracovat i v budoucnu.

MANAŽERSKÉ KURZY

Z řad konzultantů si vybíráme ty, kteří vynikají svými schopnostmi. Perspektivní osobnosti mají možnost zapojit se do manažerských kurzů a následně svou kariéru orientovat na oblast řízení lidských zdrojů.

IMG_2302uprava.jpg
IMG_2213.JPG

ŠKOLENÍ OD EXTERNÍCH PARTNERŮ

Vzdělávací systém je zpestřený řadou školení od externích partnerů. Ta jsou pořádána formou krátkých seminářů, ale i několikadenními vzdělávacími akcemi, zpravidla zasazenými do odměnových pobytů v zajímavých lokalitách, zpestřených doprovodným programem a skvělým jídlem.