VELES ANALYTICS

Náš tým

IMG_2127.JPG

Značku Veles Analytics jsme založili po sedmi letech praxe v oboru financí. Naší vizí je vybudovat moderní, energickou firmu se silnou pozicí na trhu, která bude synonymem kvality služeb pro klienty a bude spojována s pověstí špičkového poskytovatele pracovních příležitostí. Chceme kolem sebe soustředit talenty a poskytnout jim zázemí pro jejich seberealizaci.

Mgr. Dagmar Halová, Bc. Jiří Palička

 
 
IMG_1982.JPG

Mgr. Dagmar Halová

Již během studia Aplikovaných ekonomický studií a komunikačních studií na Univerzitě Palackého v Olomouci jsem aktivně působila v oboru financí, později jsem se začala v této oblasti zaměřovat na řízení lidských zdrojů, konkrétně získávání, adaptaci a následné vzdělávání pracovníků. Baví mě pracovat s talentovanými mladými lidmi a osobnostně je posouvat dál. Těší mě, že jim mohu předávat své znalosti a dovednosti a oni se pak seberealizují při práci s klienty i při zapracování nových kolegů.

 
 
IMG_2192.JPG

Mgr. Michaela Čapková

V oboru financí působím šestým rokem, momentálně na pozici team leadera. V rámci této pracovní příležitosti si nejvíce vážím časové flexibility, kariérního růstu a osobního rozvoje. Přesně tyto možnosti chci předávat svým spolupracovníkům. Podněcuji zejména jejich samostatnost, všeobecný přehled a seberealizaci. Těší mě práce v mladém kolektivu spojená s různými typy odměnových akcí a zážitků.

Markéta Kratochvílová

V oboru financí, kde se věnuji přípravě individuálních projektů pro fyzické i právnické osoby, s důrazem na kvalitu odrážející se ve spokojenosti mých klientů, působím již pátým rokem. Nejvíce si cením možnosti osobního rozvoje získáváním manažerských dovedností, uplatněním silných stránek a kreativity, svobodou myšlení i realizací snů. Podílím se na chodu kanceláře, přípravě školení, organizaci teambuildingových aktivit a především na výsledcích týmu složeného z přátelských kolegů, spolupracovníků a výjimečných team leadrů.

IMG_1938.JPG

Bc. Monika Kratochvílová

V současné době jsem studentkou 1. ročníku navazujícího magisterského studia oboru Podniková ekonomika a management na Masarykově univerzitě v Brně. Právě díky samotnému zaměření mého oboru jsem před 2 lety začala působit na pozici stážisty. Nejvíce si na této práci cením možnosti seberealizace prostřednictvím manažerských kurzů, dále našeho týmového ducha, naší krásně zařízené kanceláře a v neposlední řadě také férovosti rozdělování peněz podle vykonané práce. Mou vizí je, že všichni moji spolupracovníci budou pracovat v příjemném prostředí plném přátelských kolegů.

IMG_1988.JPG

Lenka Čalová

Jsem studentka Univerzity Palackého, oboru matematika-ekonomie. Právě díky mému zaměření, jsem se začala zajímat o práci v oblasti financí, kde aktivně působím již skoro rok. Práce mě neskutečným způsobem naplňuje.     V kanceláři máme vždy skvělou atmosféru díky úžasným kolegům, které mám. Taky miluji práci s lidmi - jejich životní příběhy, radosti, úsměvy, kterými Vás nepřestanou zavalovat, potom, co se s nimi sejdete. V současnosti se také zaučuji na manažerku, takže se těším i na každého nového spolupracovníka a na naši spolupráci. Práce ve Veles Analytics je pro mě životní příležitostí a jsem moc vděčná za to, že jsem tuto příležitost dostala i já. Nikdy ji nechci promarnit.

IMG_1997.JPG

Bc. Marie Kudelová

V současné době dokončuji studium na PDF a FTK UP Olomouc. V oblasti financí se pohybuji něco málo přes 1 rok. Nejvíce si vážím flexibility a především práce (komunikace) s novými lidmi. A co je pro mě ještě lepší - přátelství mezi nimi a důvěra :) Momentálně se podílím i na rozvoji týmu a to mě velice naplňuje. Také se účastním organizace týmových školení. Jelikož se jedná o flexibilní "práci", mám dostatek volného času, během kterého ráda sportuji. A jak určitě všichni ví, bez sportu to nelze :)