VELES ANALYTICS

Náš tým

IMG_2127.JPG

Značku Veles Analytics jsme založili po sedmi letech praxe v oboru financí. Naší vizí je vybudovat moderní, energickou firmu se silnou pozicí na trhu, která bude synonymem kvality služeb pro klienty a bude spojována s pověstí špičkového poskytovatele pracovních příležitostí. Chceme kolem sebe soustředit talenty a poskytnout jim zázemí pro jejich seberealizaci.

Mgr. Dagmar Halová, Bc. Jiří Palička

 
 
IMG_1982.JPG

Mgr. Dagmar Halová

Již během studia Aplikovaných ekonomický studií a komunikačních studií na Univerzitě Palackého v Olomouci jsem aktivně působila v oboru financí, později jsem se začala v této oblasti zaměřovat na řízení lidských zdrojů, konkrétně získávání, adaptaci a následné vzdělávání pracovníků. Baví mě pracovat s talentovanými mladými lidmi a osobnostně je posouvat dál. Těší mě, že jim mohu předávat své znalosti a dovednosti a oni se pak seberealizují při práci s klienty i při zapracování nových kolegů.

 
 
IMG_1965.JPG

Bc. Jiří Palička

 Na finančním trhu působím od roku 2011. Tento obor pro mě znamená seberealizaci, jelikož vyžaduje chuť analyticky myslet a vidět matematické souvislosti v ekonomických jevech. Cílem mé práce ve Veles Analytics je tvořit z mladých lidí vyprofilované, morální, schopné osobnosti, způsobilé komunikovat s klienty, zastávat manažerskou pozici, a to vše v rovnováze s jejich osobním životem.

 
 
IMG_2192.JPG

Mgr. Michaela Čapková

V oboru financí působím šestým rokem, momentálně na pozici team leadera. V rámci této pracovní příležitosti si nejvíce vážím časové flexibility, kariérního růstu a osobního rozvoje. Přesně tyto možnosti chci předávat svým spolupracovníkům. Podněcuji zejména jejich samostatnost, všeobecný přehled a seberealizaci. Těší mě práce v mladém kolektivu spojená s různými typy odměnových akcí a zážitků.

Markéta Kratochvílová

V oboru financí, kde se věnuji přípravě individuálních projektů pro fyzické i právnické osoby, s důrazem na kvalitu odrážející se ve spokojenosti mých klientů, působím již pátým rokem. Nejvíce si cením možnosti osobního rozvoje získáváním manažerských dovedností, uplatněním silných stránek a kreativity, svobodou myšlení i realizací snů. Podílím se na chodu kanceláře, přípravě školení, organizaci teambuildingových aktivit a především na výsledcích týmu složeného z přátelských kolegů, spolupracovníků a výjimečných team leadrů.

IMG_1938.JPG

Bc. Monika Kratochvílová

V současné době jsem studentkou 1. ročníku navazujícího magisterského studia oboru Podniková ekonomika a management na Masarykově univerzitě v Brně. Právě díky samotnému zaměření mého oboru jsem před 2 lety začala působit na pozici stážisty. Nejvíce si na této práci cením možnosti seberealizace prostřednictvím manažerských kurzů, dále našeho týmového ducha, naší krásně zařízené kanceláře a v neposlední řadě také férovosti rozdělování peněz podle vykonané práce. Mou vizí je, že všichni moji spolupracovníci budou pracovat v příjemném prostředí plném přátelských kolegů.