VELES ANALYTICS

Kariéra

 

rawpixel-558596-unsplash.jpg

Rosteme, a proto hledáme nové posily, které nám pomohou ještě více se rozvíjet. Níže jsou uvedeny pozice, které aktuálně obsazujeme. Nové kolegy přijímáme na plný i zkrácený úvazek. Zároveň jsme nově otevřeli program stáží pro vysokoškolské studenty. 

Máte mladé, učenlivé, kreativní uvažování a nebojíte se zkoušet nové věci? Jste ambiciózní a máte růstové myšlení? Využíváte rádi nápaditost a kreativní uvažování? Máte kladný vztah k lidem a jste týmový hráč? Pomáháte rádi ostatním? Trváte na svých morálních zásadách? Je pro Vás důležitý etický přístup organizace, kde pracujete? Charakterizuje Vás proaktivní přístup?

Nemáte znalosti nebo zkušenosti z oblasti financí? Nevadí, vše potřebné Vás naučíme. Důležitá je osobnost.

hunters-race-408744-unsplash.jpg

Konzultant

Konzultant jedná s klienty i s našimi partnerskými institucemi. Neustále se vzdělává ve světě financí a je zodpovědný za kvalitu projektů předkládaných klientům i za administrativní zpracování navržených řešení.

rawpixel-652547-unsplash.jpg

MANAŽER

Hlavním úkolem manažera je zajistit obchodním zástupcům takové podmínky, aby se při své práci cítili dobře a mohli se svým aktivitám věnovat s maximální efektivitou. Stará se tedy o školení, back-office a udržení příjemné týmové atmosféry.

NAVRHNĚTE SI SVOU POZICI

Máte svůj vlastní nápad, jak se u nás uplatnit? Kreativitě se meze nekladou. Pokud Vás naše činnost nadchla a chcete se k nám přidat nad rámec nabízených pozic, jen do toho. Napište nám, čím pro nás můžete být přínosem.

Stáže

Nechceš během studia plnit jen nutné minimum vyžadované školou, ale přeješ si získat praktické zkušenosti a přiučit se něčemu novému? Čelíš rád výzvám? Chceš mít příležitost využít kariérních možností?

Aktivním studentům umožňujeme zapojit se do programu stáží. Pokud budeš reálně přínosem, bude stáž finančně ohodnocena. Při vzájemné spokojenosti je možnost se domluvit na pokračování spolupráce po ukončení studia.

rawpixel-550994-unsplash.jpg

ADMINISTRATIVA 

Můžeš si vyzkoušet, jak se pracuje ve firemním systému. Naučíš se zadávat a analyzovat data klientů. Naučíme tě orientovat se v informacích z mnoha oblastí a lehce nahlídneš pod pokličku legislativy.

brooke-lark-194253-unsplash.jpg

MANAŽERSKÉ STÍNOVÁNÍ 

Dozvíš se, jak probíhají pracovní porady a jak v praxi funguje vzdělávací systém ve firmě. Také se můžeš stát tichým pozorovatelem pracovního pohovoru nebo konzultace manažera s jeho podřízeným.

dan-gold-382057-unsplash.jpg

KREATIVNÍ PROJEKTY 

Během roku máme spoustou nárazových projektů, pro které je zapotřebí využít kreativity. Můžeš se tak podílet na propagaci, organizaci teambuildingu nebo spoustě jiných aktivit.

VÍTANÉ OBORY

Přírodovědné: matematiky, statistika, informatika, apod.

Humanitní a společenskovědní: ekonomie, sociologie, andragogika, politologie...

Studuješ jiný obor, ale naše činnost tě zaujala? Nevadí. Díky individuálnímu přístupu se můžeš zapojit do chodu firmu a rozšířit si tak svůj všeobecný rozhled.

nick-morrison-325805-unsplash.jpg

Bakalářské a diplomové práce

Máš zajímavý nápad na vědeckou práci a chceš ji napsat u nás? Rádi ti umožníme přístup k informacím, které budeš potřebovat, a budeme ti k ruce. Obzvlášť když vymyslíš výzkum, jehož výstup budeme moci zužitkovat v praxi. 

Tip od nás: analytické zpracování demografického vývoje pro důchodové pojištění