rawpixel-652547-unsplash.jpg

Manažer

Hlavním úkolem manažera je zajistit obchodním zástupcům takové podmínky, aby se při své práci cítili dobře a mohli se svým aktivitám věnovat s maximální efektivitou. Stará se tedy o školení, back-office a udržení příjemné týmové atmosféry.

Manažer je pravou rukou obchodních zástupců. Poskytuje jim konzultace po odborné stránce, zároveň se aktivně věnuje jejich osobnímu rozvoji. Pokud jsou úspěšní oni, je úspěšný i on.

Práce manažera se u nás líbí kreativním lidem, kteří se rádi zamýšlejí nad tím, jak je možné dělat věci lépe a efektivněji. Náš manažer by také měl být společenský člověk, jenž se bude rád podílet na přátelské týmové atmosféře a je ochotný být tahounem, co udává tempo a směr.

Manažer je u nás leader, který jde rád příkladem. A aby se mu dobře pracovalo, má rozhodující slovo o tom, kdo se stane členem jeho týmu. Aktivně se podílí na získání, výběru i adaptaci nových pracovníků a je plně zodpovědný za jejich úspěch. Kromě toho také pravidelně školí, vede semináře a organizuje teambuildingové akce.