VELES ANALYTICS

Firemní kultura

IMG_2128.JPG

FIREMNÍ KULTURA, KTERÁ VÁS POHLTÍ

Táhneme za jeden provaz. Jdeme si za společným cílem, a to nás spojuje. Společně pracujeme na tom, jak být lepší a ceníme si kreativity a iniciativy. Dejte s námi hlavy dohromady a posuňme svět financí ještě o level výše.

Naším cílem je z mladých lidí tvořit silné perspektivní osobnosti, které svého úspěchu dosahují morálně a společensky odpovědně. Firemní kultura klade důraz na spokojenost každého jedince. 

Zakládáme si na moderním přístupu managementu, který naše spolupracovníky podporuje v jejich profesních a osobnostních cílech.

IMG_2147.JPG

VÍCE NEŽ KOLEGOVÉ

Myšlenka Veles Analytics se zrodila v hlavě páru, který není jen obchodními, ale i životními partnery. S kolegy se nevídáme pouze formálně, v pracovní době, ale i mimo ni. Veles Analytics pro nás není jen práce, je to životní náplň. A je nám ctí, že můžeme podnikat s lidmi, kteří to vnímají stejně.

 
 

VÍME, CO DĚLÁME

Téma finanční gramotnosti je stále aktuální a dlouho aktuální ještě bude. Pomáhat lidem s penězi má smysl. Klientům zajišťujeme vyšší životní úroveň. Těší nás dlouhodobé přátelské vztahy s klienty a jejich upřímné díky, a to třeba i formou něčeho dobrého k pití či květinou.

víme, co děláme.jpg
 
 
13770333_10208179925349025_6058855072689179653_n.jpg

UMÍME SE BAVIT

Rádi společně zajdeme na dobrou kávu nebo na pivo. Rádi vyrazíme za sportem či za kulturou. A někdy jen tak zůstaneme večer v kanceláři, otevřeme brambůrky a pokecáme :)

 

Pokud chcete vidět více informací o dění u nás ve firmě, můžete nás sledovat na sociálních sítích.