Premiéra: Den otevřených dveří Veles Analytics

Existují mnohé cesty, jak navázat kontakt s potenciálními uchazeči o práci. Neustále si lámeme hlavu nad tím, jak k náboru přistupovat lehce netradičně a zároveň atraktivně pro mladé lidi. A tak se zrodila myšlenka otevřít naše kanceláře veřejnosti. Zpětná vazba Alexandra, který k nám následně nastoupil na stáž nás velice těší…

20181114_152339 (1).jpg

 Ve středu, 14. listopadu proběhl Den otevřených dveří ve Veles Analytics. Kdo o této značce zatím neslyšel, měl jedinečnou možnost se o ní dozvědět zajímavé informace právě zde. Součástí středečního programu, který byl rozprostřený na celé odpoledne, bylo několik přednášek týkajících se jak značky samotné, tak základů finanční gramotnosti.

20181114_131318 (1).jpg

 Dorazil jsem do Veles Analytics o něco později. To už byla akce v plném proudu. Pro návštěvníky tu bylo připraveno občerstvení a nesmělo chybět ani víno. To celou atmosféru ještě více rozveselilo a konverzaci značně rozproudilo. Po každé přednášce následovaly otázky, které rozvinuly diskuzi na několik zajímavých témat. Celé to však probíhalo ve velmi přátelském duchu.

 Já osobně jsem z Veles Analytics nadšený. Líbí se mi jak její novodobý přístup k chodu kanceláře, tak i mladý sympatický kolektiv. S tím se rozhodně nikdy nebudete nudit. O zábavu je tu postaráno.

20181114_183321.jpg

 Mé celkové shrnutí této akce je samozřejmě kladné. Dobré jídlo a pití, zajímavé přednášky a skvělý tým na mě udělaly dojem. Jediné, co mě mrzí, je, že jsem nemohl dorazit dříve. Pokud jste na tom byli podobně a také jste nestihli vše nebo jste tam vůbec nebyli, nezoufejte. Veles Analytics pro vás právě teď chystá další Den otevřených dveří, který bude minimálně stejně tak dobrý, jako tento. Takže pokud byste se chtěli dozvědět něco víc o této mladé dynamicky se rozvíjející firmě, tak sledujte facebookové stránky Veles Analytics a příští akci rozhodně nezmeškejte!

 Já přijdu určitě. A vy? :)

Dagmar Halová